Menu

Producenci
Najczęściej kupowane
STORMCLOUD RĘKAWICE BOKSERSKIE BOXING PRO - SKÓRA
PAS BUSHI
PAS BUSHI
 • biały
 • żółty
 • pomarańczowy
 • zielony
 • niebieski
 • czerwony
 • 180 cm
 • 200 cm
 • 220 cm
 • 240 cm
 • 260 cm
 • 280 cm
 • 300 cm
 • 320 cm
KARATEGI DAX BEGINNER - 100 % BAWEŁNA
KARATEGI DAX BEGINNER - 100 % BAWEŁNA
 • 100 cm (85 zł)
 • 110 cm (95 zł)
 • 120 cm (105 zł)
 • 130 cm (115 zł)
 • 140 cm (125 zł)
 • 150 cm (135 zł)
 • 160 cm (145 zł)
 • 170 cm (155 zł)
 • 180 cm (165 zł)
ADIDAS HAVOC BUTY TRENINGOWE - NA MATĘ
PITBULL - RASHGUARD BLOOD DOG
KARATEGI TOKAIDO NISSAKA Z BIAŁYM PASEM
KARATEGI TOKAIDO NISSAKA Z BIAŁYM PASEM
 • 130 cm (190 zł)
 • 140 cm (195 zł)
 • 150 cm (210 zł)
 • 160 cm (215 zł)
 • 170 cm (230 zł)
 • 180 cm (235 zł)
 • 190 cm (240 zł)

Sprzęt treningowy

RĘKAWICE BOKSERSKIE / SPARINGOWE  RĘKAWICE MMA / GRAPPLING  BANDAŻE / WKŁADKI  OCHRANIACZE   ŁAPY TRENERA / PACKI  TARCZE / MAKIWARY  PIŁKI / GRUSZKI  BROŃ TRENINGOWA

Fairtex Rękawice Bokserskie BGV19 - skóra naturalna
OCHRANIACZE PISZCZELI OVERLORD CLUB
OCHRANIACZE PISZCZELI OVERLORD LEGACY
MANTO ochraniacze elastyczne LOGOTYPE
OCHRANIACZE NA GOLEŃ I STOPĘ BIAŁE - DRAGON


W każdej dyscyplinie sportu - także w sportach i sztukach walki - zawodnik, któremu zależy na uzyskaniu dobrych rezultatów, musi pracować nad rozwojem takich parametrów jak siła, wytrzymałość, szybkość i koordynacja ruchów. W tym celu niezbędny jest odpowiedni sprzęt treningowy. Nasza oferta obejmuje szerokie spektrum tego rodzaju produktów, dostosowanych do różnych systemów i przeznaczonych zarówno do użytku domowego jak i kompleksowego wyposażenia sal treningowych. Są to zarówno uniwersalne tarcze i łapy treningowe, worki bokserskie, gruszki oraz piłki "refleksówki", jak również sprzęt specjalistyczny taki jak packi do TAEKWONDO czy deski do łamania używane między innymi w KARATE. W tej kategorii znajduje się także duży wybór drobnego sprzętu treningowego, takiego jak: skakanki, gumy i drążki treningowe oraz obciążniki na ręce i nogi i kamizelki obciążeniowe.

Tarcze i łapy treningowe, różnego rodzaju i wielkości, wykorzystuje się w treningach większości systemów „uderzanych” oraz w samoobrony. Odgrywają one ważną rolę w rozwoju refleksu, taktyki walki i obrony, regularnie ćwiczenia z tarczami poprawiają szybkość, siłę i strategię zawodnika. Podczas treningu ważne jest to, żeby poruszać się swobodnie i naturalnie, tak samo jak w trakcie walki. Wśród naszych produktów można znaleźć tarcze profilowane, tarcze na przedramiona, mini tarcze oraz tarcze owalne. Wszystkie posiadają wygodne uchwyty i są wykonane z najlepszych materiałów, takich jak skóra ekologiczna i naturalna. Na naszych Klientów czeka również specjalny rodzaj tarcz, nazywany łapami trenera, czyli małe tarcze, które zakłada się na dłonie, w celu wyćwiczenia precyzji uderzeń, kombinacji ciosów i prawidłowego dystansu. Dostępne u nas modele posiadają zapięcia na rzepy i wypełnione są pianką o różnej twardości, bardzo dobrze amortyzują uderzenia, korzystnie wpływając na komfort w czasie treningów.
Specyficzny rodzaj przyrządów przeznaczonych do treningu kopnięć i uderzeń stanowią tzw. packi treningowe używane głównie w TAEKWONDO. Sprzedajemy zarówno packi pojedyncze jak i podwójne. Wszystkie zostały wykonane z wytrzymałych materiałów i posiadają wkłady amortyzujące siłę ciosów. Posiadamy modele wyposażone w wygodny uchwyt z gumą na nadgarstek oraz packi tzw. „głośne”, które podkreślają akustycznie wykonane techniki.
Ponadto umożliwiamy zakup różnego rodzaju piłek treningowych i gruszek bokserskich. Oferujemy gruszki na krótkiej sprężynie i okrągłej podstawie, które można zamontować na ścianie, suficie bądź platformie. Wśród piłek refleksowych znalazły się modele wykonane ze skóry ekologicznej oraz naturalnej. Asortyment obejmuje piłki z dwoma paskami o regulowanej wysokości, a także dodatkowe gumy z uchwytami metalowymi bądź plastikowymi.
Zachęcamy również do zwrócenia uwagi na oferowane przez nas worki treningowe. Jest to jeden z najbardziej uniwersalnych przyrządów treningowych, stosowany praktycznie we wszystkich dyscyplinach w których wykorzystuje się uderzenia i kopnięcia. Przydaje się zarówno w salach treningowych jak i w domu. Nasz asortyment obejmuje worki z wytrzymałych materiałów z dodatkowym zaczepem w dolnej części, który zapewnia lepszą stabilizację. Worki można zawieszać stosując różne warianty haków czy ramion do podwieszania, również dostępnych w naszej ofercie.
Bardzo istotna rolę w treningu, nie tylko sztuk i sportów walki, odgrywa tzw. drobny sprzęt treningowy. Jego niekwestionowaną „królową” jest zwyczajna skakanka, ze względu na rezultaty jakie można uzyskać dzięki regularnemu korzystaniu z niej. Skakanie angażuje mięśnie różnych partii ciała, w tym ud, brzucha, klatki piersiowej, przedramion i pleców, tak więc zapewnia ich równomierny rozwój. Regularne treningi poprawiają wytrzymałość, koordynację i gibkość. Posiadamy skakanki z opcją regulacji długości i licznikiem skoków, a także proste modele z plastikowymi bądź drewnianymi uchwytami.
W kategorii drobnego sprzętu mieszczą się również ekspandery, które doskonale sprawdzają się w treningu ukierunkowanym na wzmocnienie mięśni ramiom, klatki piersiowej i pleców, a także tzw. „ściskacze” służące wzmocnieniu dłoni i przedramion. Na uwagę zasługują również gumy treningowe, które są wykorzystywane przez sportowców uprawiających różne dyscypliny. Trening z gumami to bardzo dobry sposób na wzmocnienie mięśni i wymodelowanie sylwetki. Wśród naszych produktów można odnaleźć gumy wyposażone w uchwyty, które zapewniają wysoki poziom komfortu w trakcie treningu.
W ofercie nie mogło zabraknąć także drążków i uchwytów. Ze względu na niewielkie rozmiary warto polecić je wszystkim, którzy poszukują sprzętu do treningów domowych. Ćwiczenia na drążkach angażują mięśnie grzbietowe, międzyłopatkowe, czworoboczne i brzuszne. Posiadamy modele drążków o maksymalnym obciążeniu do 100 kg, wykonane odpornego na korozję, chromowanego metalu.|
Kolejnym sprzętem używanym podczas treningów sztuk i sportów walki są kamizelki obciążeniowe oraz obciążniki na ręce i nogi. Są one wykorzystywane w celu poprawy takich parametrów jak siła, wytrzymałość i dynamika ruchów. Oferujemy obciążniki zapinane na rzep w różnych wagach oraz kamizelki ze zmiennym obciążeniem do 10 kg, które pozwalają na efektywne, a jednocześnie bezpieczne treningi. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, żeby nie krępowały ruchów i dobrze dopasowywały się do kształtu ciała.
Wszystkim Klientom, którzy zdecydują się na zakup naszego sprzętu treningowego, możemy zagwarantować, że otrzyma produkty najwyższej jakości, zapewniające bezpieczeństwo i komfort w trakcie treningów. Jest to bowiem sprzęt pochodzący od renomowanych producentów, takich jak MASTERS, ALLRIGHT, DRAGON, StormCloud, Adidas.Sztuki i sporty walki wymagają różnego rodzaju sprzętu treningowego, który pomaga w ulepszaniu technik, zwiększaniu wytrzymałości i siły, a także zapewniają ochronę przed urazami. Oto niektóre z najczęściej stosowanych sprzętów treningowych w sztukach i sportach walki które kupisz w madake.pl
Worki treningowe: służą do rozwijania siły uderzeń i kopnięć, jak również do poprawiania technik.
Rękawice treningowe: stosowane w treningu uderzeń, zapewniają ochronę dłoni i nadgarstków podczas ćwiczeń na workach treningowych lub ćwiczeń na partnerze.
Szczęki i hełmy treningowe: służą do ochrony twarzy i głowy podczas treningów uderzeń i kopnięć.
Ochraniacze na klatkę piersiową: stosowane w boksie, kickboxingu i innych dyscyplinach, chronią przed kontuzjami klatki piersiowej.
Ochraniacze na stopy i piszczele: stosowane w karate, taekwondo, kickboxingu i innych dyscyplinach, zapewniają ochronę przed kontuzjami nóg podczas walki.
Ochraniacze na zęby: stosowane w boksie, kickboxingu i innych dyscyplinach, chronią przed urazami jamy ustnej i zębów.
Miecze drewniane (bokken) i pałki (jo): stosowane w sztukach walki, takich jak kendo i aikido, do treningu technik walki bronią.
Tatami: tradycyjne maty używane w wielu japońskich sztukach walki, takich jak karate, judo i jujitsu, służą do amortyzacji upadków i wzmocnienia podłoża podczas treningu.
To tylko kilka przykładów sprzętu treningowego stosowanego w sztukach i sportach walki. Istnieje wiele innych narzędzi, w zależności od konkretnej dyscypliny i poziomu zaawansowania.
Oprócz sprzętu treningowego, który wymieniłem wcześniej, istnieje wiele innych narzędzi, które można wykorzystać w treningu sztuk i sportów walki. Oto kilka przykładów:
Gumowe taśmy oporowe: służą do treningu siłowego i rozciągania mięśni.
Kettlebell: kuliste, żeliwne obciążniki z uchwytem, służące do treningu siłowego i kardio.
Drążki do podciągania: służą do treningu siły ramion i pleców.
Piłki lekarskie: kuliste piłki wypełnione piaskiem lub innym materiałem, stosowane w treningu siłowym, stabilizacyjnym i równoważnym.
Skakanka: prosty, ale skuteczny sprzęt do treningu kondycyjnego i kardio.
Urządzenia do treningu równowagi: służą do poprawy równowagi, koordynacji i stabilności.
Łapy trenera: „rękawice treningowe”, które umożliwiają ćwiczenie technik uderzeń i kopnięć na partnerze.
Gruszka bokserska: służy do treningu uderzeń pięściami, reflexu i szybkości.
Treningowe manekiny: służą do treningu technik walki w parterze i obrony przed atakami.
To tylko kilka przykładów narzędzi treningowych, ale istnieje wiele innych dostępnych na rynku. Ważne jest, aby wybierać sprzęt, który jest odpowiedni dla danej dyscypliny, poziomu zaawansowania i celów treningowych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl