Menu

Producenci
Najczęściej kupowane
KARATEGI TOKAIDO NISSAKA Z BIAŁYM PASEM
KARATEGI TOKAIDO NISSAKA Z BIAŁYM PASEM
 • 130 cm (190 zł)
 • 140 cm (195 zł)
 • 150 cm (210 zł)
 • 160 cm (215 zł)
 • 170 cm (230 zł)
 • 180 cm (235 zł)
 • 190 cm (240 zł)
STORMCLOUD RĘKAWICE BOKSERSKIE BOXING PRO - SKÓRA
MANTO RĘKAWICE BOKSERSKIE IMPACT CZARNE
KARATEGI DAX BEGINNER - 100 % BAWEŁNA
KARATEGI DAX BEGINNER - 100 % BAWEŁNA
 • 100 cm (85 zł)
 • 110 cm (95 zł)
 • 120 cm (105 zł)
 • 130 cm (115 zł)
 • 140 cm (125 zł)
 • 150 cm (135 zł)
 • 160 cm (145 zł)
 • 170 cm (155 zł)
 • 180 cm (165 zł)
ADIDAS HAVOC BUTY TRENINGOWE - NA MATĘ
ADIDAS HAVOC BUTY TRENINGOWE - NA MATĘ
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 46
PITBULL - HILL LOGO - RASHGUARD
Manto Spodenki Muay Thai Dual - Czarne
BOKEN BIAŁY Z TSUBĄ
NÓŻ GUMOWY - MILITARY
NÓŻ GUMOWY TYPU BAGNET
SAYA DO BOKENA
TONFA TYPU OKINAWA
TONFA TYPU POLICYJNEGO


Broń treningowa jest nieodłącznym elementem treningu w bardzo wielu dyscyplinach. Dotyczy to zarówno tradycyjnych sztuk walki wywodzących się Dalekiego Wschodu, jak również współczesnych systemów samoobrony. Broń treningowa bądź atrapy broni wykorzystywane w trakcie treningów muszą być wykonana w taki sposób, aby zapewniały bezpieczeństwo ćwiczącym, dając jednocześnie poczucie realnej konfrontacji. Oferowany przez nas sprzęt bardzo dobrze spełnia oba te warunki. Są to między innymi rozmaite wersje mieczy treningowych przeznaczonych do treningu KENDO, AIKIDO czy IAIDO (shinai, bokken, iaito) jak również broń używana w innych systemach (tonfa, sai, nunchaku, kije i pałki różnej długości), a także gumowe atrapy broni palnej oraz białej.

Ważnym elementem naszej oferty są miecze shinai, które wykorzystuje się w japońskiej szermierce sportowej KENDO. Shinai jest wykonany z czterech bambusowych listewek, których część pokrywa skóra. Długość i waga miecza muszą być dostosowane do wieku, poziomu doświadczenia i płci zawodnika, o czym należy pamiętać w trakcie wybierania shinai. Proponowane przez nas modele dostępne są w różnych rozmiarach, co pozwala na zakup sprzętu idealnie dopasowanego do własnych potrzeb i wymogów stawianych przez Międzynarodową Federację Kendo. Posiadamy shinai przeznaczone dla początkujących, a także dla średnio zaawansowanych i doświadczonych zawodników. Dla najbardziej wymagających przygotowaliśmy modele ręcznie wykańczane z rękojeścią (tsuk) o owalnym przekroju, podobną do rękojeści prawdziwego miecze. Wszystkie shinai są sprzedawane w komplecie z tsubą oraz dome.
Oferujemy również bokkeny, czyli drewniane miecze, których używa się podczas treningów KENDO, IAIDO, AIKIDO i KENJUTSU. Do produkcji bokkenów wykorzystywane są różne rodzaje drewna i to właśnie od niego uzależniona jest wytrzymałość miecza. Podobnie jak w przypadku shinai, poszczególne modele bokkenów różnią się między sobą także pod względem ciężaru, który powinien być dostosowany do wieku, sylwetki i doświadczenia zawodnika. W przypadku młodzieży, osób niskich i szczupłych oraz początkujących sportowców najlepszym wyborem będzie lekki miecz, natomiast doświadczeni zawodnicy mogą pozwolić sobie na cięższy model. Wśród przygotowanych przez nas bokkenów znalazły się miecze wykonane z dobrych gatunków drewna, takich jak dąb biały lub czerwony. Niektóre miecze dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych.
Kolejna z naszych propozycji to iaito, czyli replika miecza samurajskiego (katana) używana przez zawodników IAIDO. Taka broń może być wykonana zarówno ze stali, jak i ze stopów cynku i aluminium i w przeciwieństwie do prawdziwych mieczy posiada stępioną głownię. Dostępne u nas modele mają ostrza z nierdzewnej stali hartowanej, dlatego wyróżniają się pod względem elastyczności, a zarazem wytrzymałości.
W naszym sklepie można zakupić także nunczaku. Jest to broń obuchowa zbudowana z dwóch najczęściej drewnianych pałek połączonych przy pomocy łańcucha albo linki. Długość pałek wynosi od 25 do 30 cm, natomiast ich średnica od 25 do 34 mm. W Polsce dopuszczalne jest stosowanie wyłącznie treningowej wersji nunczaku, wykonanej z tworzyw sztucznych.
Na uwagę zasługują również tonfa i sai. Ten pierwszy rodzaj broni to pałka z poprzecznym uchwytem, która wyróżnia się ze względu na łatwość użycia i wszechstronność. Nasza oferta obejmuje tonfy wykonane z litego drewna bukowego oraz plastiku. Sai to broń złożona z dłuższego ramienia głównego i krótszych ramion bocznych, wykorzystywana między innymi w KOBUDO.
Wśród przygotowanych przez nas produktów nie mogło zabraknąć kijów i pałek, które są używane przez sportowców trenujących różne sztuki walki. Wytrzymałość kijów uzależniona jest przede wszystkim od rodzaju materiału, z jakiego zostały wykonane. Umożliwiamy zakup modeli wyprodukowanych z dobrych gatunków drewna, na przykład z dębu i ratanu. Poszczególne modele różnią się od siebie także pod względem długości i średnicy, którą należy dostosować do rodzaju trenowanych sztuk walki oraz indywidualnych potrzeb zawodnika. Pośród produktów z tej kategorii znajdują się również pałki escrima, stosowane w tradycyjnych systemach pochodzących z Filipin.
Oprócz zaprezentowanych powyżej produktów nasz asortyment obejmuje liczne modele gumowych atrap broni białej i palnej. Umożliwiamy zakup treningowych noży i pałek oraz karabinów i pistoletów używanych głównie podczas treningów technik samoobrony. Klienci mogą zakupić u nas na przykład nóż wykonany na wzór noża kukri, nazywanego też nożem Gurkhów, atrapę popularnego Kałasznikowa (AK -47) z bagnetem bądź bez oraz pistolet gumowy wzorowany na pistolecie Glock 17. Wszystkie produkty dostępne w tej kategorii łączy fakt, że pod względem kształtów i wymiarów i wagi doskonale odwzorowują realną broń.
Broń treningowa, którą można u nas zamówić, pozwala na opanowanie technik sztuk walki bez ryzyka wypadków, do jakich mogłoby dojść w przypadku użycia prawdziwej broni. Posiadamy produkty pochodzące od zaufanych producentów, które zyskały pozytywną opinię organizacji sprawujących kontrolę nad poszczególnymi sztukami walki. Korzystając z naszej broni można zatem mieć pewność, że sięga się po przedmioty zapewniające pełne bezpieczeństwo i komfort w trakcie treningów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl