Producenci

Najczęściej kupowane

SHINAI
SHINAI
85,00 zł
szt.
JUDOGA ADIDAS CLUB
JUDOGA ADIDAS CLUB
120,00 zł
kpl.
Tendo Shinai
Tendo Shinai
115,00 zł
szt.
KARATEGA DO KYOKUSHIN
KARATEGA DO KYOKUSHIN
88,00 zł
kpl.
Pokrowiec na kij JO i boken
Pokrowiec na kij JO i boken
26,00 zł
szt.
KENDOGI TENGU
KENDOGI TENGU
175,00 zł
szt.
Boken z tsubą czerwony dąb
Boken z tsubą czerwony dąb
50,00 zł
szt.
Nóż gumowy - military
Nóż gumowy - military
19,00 zł
szt.
HAKAMA TENGU GRANATOWA
HAKAMA TENGU GRANATOWA
175,00 zł
szt.
Boken z białego dębu z tsubą
Boken z białego dębu z tsubą
49,00 zł
szt.
Karabin gumowy AK-47 kałasznikow
Karabin gumowy AK-47 kałasznikow
135,00 zł
szt.

TORBA TRENINGOWA PIT BULL

190,00 zł

Torba Treningowa PIT BULL - Sports II

199,00 zł

PLECAK - PIT BULL - DUŻY - ESCALA - CZERWONY

249,00 zł

PLECAK PIT BULL ESCALA ŚREDNI - CZERWONY

199,00 zł

Pokrowiec na kij JO i boken

26,00 zł

Pokrowiec na kij JO i boken z haftem aikido

30,00 zł

Pokrowiec na kij BO

29,00 zł

Pokrowiec na escrimę

16,00 zł

PLECAK PIT BULL - MAŁY

130,00 zł

PLECAK ROWEROWY PIT BULL

139,00 zł

POKROWIEC NA DWA MIECZE HASU

239,00 zł

POKROWIEC NA MIECZ

179,00 zł

Pokrowiec na nunchaku

9,00 zł

POKROWIEC NA NUNCHAKU ZAPINANY NA RZEP

14,00 zł

TORBA SPORTOWA DAX - NIEBIESKA

115,00 zł

TORBA SPORTOWA KWON CLUBLINE - L

95,00 zł

TORBA SPORTOWA KWON CLUBLINE -M

80,00 zł

Uprawianie sztuk walki wiąże się między innymi z używaniem rozmaitego typu odzieży treningowej i sprzętu, które trzeba nosić ze sobą na każdy trening. Warto zatem pomyśleć o swoim komforcie i zaopatrzyć się w wygodne torby oraz pokrowce na broń treningową, dzięki którym transport ubrań i innych przydatnych rzeczy stanie się łatwiejszy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że takie produkty odgrywają ważną rolę w życiu sportowca, dlatego nie mogło zabraknąć ich w naszej ofercie.
Na klientów czekają między innymi pojemne torby, które można nosić w ręce lub na ramieniu. Przydają się zarówno w trakcie codziennych treningów, jak i zawodów, dlatego stanowią niezbędny element wyposażenia każdego sportowca. Są w stanie pomieścić odzież, obuwie, ochraniacze oraz inne przydatne akcesoria. Wśród toreb można znaleźć modele pochodzące od znanych producentów, takich jak na przykład ADIDAS, a także produkty firm specjalizujących się w tworzeniu odzieży i sprzętu do sportów walki, takich jak KWON czy DAX. Wszystkie proponowane przez nas modele łączy fakt, że zostały wykonane z solidnych materiałów, takich jak wytrzymały poliester, dlatego mogą być wykorzystywane przez wiele lat. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórzy zawodnicy potrzebują większych toreb, natomiast innym wystarczą modele o mniejszych gabarytach, dlatego zadbaliśmy o to, żeby nasz asortyment obejmował produkty o różnych wymiarach. Torby zostały wyposażone w regulowane paski na ramię, tak więc zapewniają wygodę osobom o różnym wzroście. Niektóre modele oprócz głównej kieszeni posiadają dodatkowe kieszonki, w których można schować na przykład dokumenty, jedzenie albo niewielkie akcesoria sportowe.
Dla sportowców, którzy pragną zapewnić sobie jeszcze wyższy stopień komfortu, przygotowaliśmy torby wyposażone w kółka. Są one szczególnie przydatne w trakcie podróży, dlatego polecamy je osobom, które biorą udział w zawodach i seminariach sportowych.
Na szczególną uwagę zasługuje torba na bogu (zbroję do KENDO), która została zaprojektowana z myślą o zawodnikach uprawiających japońską szermierkę, lecz stanowi ciekawą propozycję także dla osób trenujących inne sporty walki. Dzięki stabilnym kółkom, teleskopowej rączce i pasach plecakowych można ją wykorzystywać na kilka sposobów, w zależności od potrzeb.
Kolejnym elementem naszej oferty są pokrowce przeznaczone na różnego rodzaju broń ćwiczebną, wykorzystywane podczas treningów sztuk walki. Na klientów czekają między innymi pokrowce na kije i pałki różnej długości, wykonane z solidnych i wodoodpornych materiałów. W szczególny sposób zachęcamy do przyjrzenia się pokrowcom zdobionym haftem, które spełnią estetyczne oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
W tej kategorii można znaleźć także pokrowiec na miecze typu iaito lub katana. Do ich produkcji wykorzystano odporny nylonowy materiał i skórę ekologiczną, dzięki czemu pokrowiec gwarantuje długą żywotność. Uchwyt oraz pasek do zakładania na ramię sprawiają natomiast, że użytkownik ma zapewniony wysoki stopień komfortu.
Jesteśmy świadomi tego, że dla naszych klientów równie ważna są wytrzymałość i funkcjonalność toreb oraz pokrowców, jak i takie cechy jak przystępna cena czy estetyczny wygląd. Z tego powodu w naszej ofercie umieściliśmy wyłącznie produkty renomowanych marek, zaprojektowane z troską o najdrobniejsze szczegóły i wykonane z materiałów najwyższej jakości. W rezultacie możemy ręczyć za to, że każdy spośród zakupionych u nas artykółów będzie należycie spełniać swoje funkcje przez długi czas, a jednocześnie wyróżniać się pod względem wizualnym. Obok każdego produktu znajduje się opis zawierający wymiary torby bądź pokrowca, który ułatwi wybór modelu w pełni zgodnego z własnymi potrzebami.

...przeczytaj więcej
Sklep internetowy Shoper.pl / Realizacja: Sklepy Interetowe CubeMatic
Sklep internetowy Shoper.pl