Producenci

Najczęściej kupowane

JUDOGA ADIDAS CLUB
JUDOGA ADIDAS CLUB
120,00 zł
kpl.
Pokrowiec na kij JO i boken
Pokrowiec na kij JO i boken
30,00 zł
szt.
KENDOGI TENGU
KENDOGI TENGU
175,00 zł
szt.
HAKAMA TENGU GRANATOWA
HAKAMA TENGU GRANATOWA
175,00 zł
szt.
Nóż gumowy - military
Nóż gumowy - military
19,00 zł
szt.
PAS BUSHI
PAS BUSHI
21,00 zł
szt.
BUTY KWON CHOSUN BIAŁE
BUTY KWON CHOSUN BIAŁE
95,00 zł
para
Judogi Dax bambini z białym pasem
Judogi Dax bambini z białym pasem
95,00 zł
kpl.
TABI HOKKAIDO CZARNE
TABI HOKKAIDO CZARNE
69,00 zł
para
Pistolet gumowy Beretta 92 F /atrapa/
Pistolet gumowy Beretta 92 F /atrapa/
32,00 zł
szt.
MANTO bandaże bokserskie BASICO
MANTO bandaże bokserskie BASICO
19,00 zł
para

PAS BUSHI

21,00 zł

PAS BRĄZOWY I CZARNY BUSHI

35,00 zł

PAS DAX

22,00 zł

PAS DO BJJ GROUND GAME - BIAŁY

49,00 zł

PAS DO BJJ GROUND GAME - BRĄZOWY

49,00 zł

PAS DO BJJ GROUND GAME - CZARNY

49,00 zł

PAS DO BJJ GROUND GAME - NIEBIESKI

49,00 zł

PAS DO BJJ GROUND GAME - PURPUROWY

49,00 zł

PAS DO BJJ GROUND GAME DLA DZIECI - BIAŁY

29,00 zł

Pas do BJJ Manto niebieski

49,00 zł

PAS MANTO DO BJJ - NIEBIESKI

49,00 zł

PAS MIZUNO NIEBIESKI

69,00 zł

PAS TOKAIDO CZARNY BAWEŁNA

120,00 zł

PAS TOKAIDO WKF NIEBIESKI

60,00 zł

PAS Z HAFTEM KYOKUSHIN

28,00 zł

Niezbędny dodatek do większości ubrań treningowych stanowią różnego rodzaju pasy i szarfy. Oferujemy więc podstawowe, kolorowe pasy używane w AIKIDO, JUDO, KARATE czy TAEKWONDO, ekskluzywne pasy z haftami` stylowymi, a także oryginalne japońskie pasy (kaku obi) stosowane w tradycyjnych systemach takich jak KYUDO czy KENJUSTU, jak również specjalne elastyczne pasy do IAIDO.

Prawidłowo dobrany pas bądź szarfa stanowi ważny element tradycyjnych strojów do wielu sztuk walki. W niektórych systemach odgrywają one szczególną rolę, ponieważ ich kolor wskazuje na stopień zaawansowania zawodnika. Umożliwiamy zakup wszystkich części ubioru niezbędnego osobom trenującym sztuki walki, dlatego wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć licznych pasów i szarf. Podobnie jak w przypadku wszelkich innych strojów, sprzedajemy wyłącznie produkty renomowanych marek, wykonane z materiałów gwarantujących długą wytrzymałość.
Ważnym elementem naszej oferty są tradycyjne japońskie pasy kaku obi, używane do wiązania kimona czyli klasycznego ubioru mieszkańców Japonii, ale stanowiące również element stroju mistrzów i adeptów tradycyjnych systemów, takich jak KYUDO i KENJUTSU.
KYUDO uchodzi za najstarsza z japońskich sztuk walki, która we współczesnej wersji zdobywa coraz więcej zwolenników na całym świecie, także w Polsce. Obecnie jest to głównie forma łucznictwa ceremonialnego, wywodząca się z między innymi z dworskiej tradycji samurajów. Standardowo zawodnicy strzelają do oddalonej o 28 metrów tarczy zwanej mato, używając długiego na ponad 2 metry, asymetrycznego łuku (yumi), ale współczesne KYUDO obejmuje też wiele innych tradycyjnych szkół.
KENJUTSU to jedna z klasycznych sztuk walki mieczem, ceniona przez dawnych samurajów. W skład stroju używanego podczas treningu wchodzą białe bądź czarne keikogi i czarna lub granatowa hakama, czyli szerokie plisowane spodnie. Sprzedawane przez nas kaku obi można polecić zarówno sympatykom najstarszych systemów walki, jak również każdemu, kto chciałby posiadać tradycyjny japoński strój, którego istotnym elementem jest właśnie taki pas.
Oferujemy również elastyczne pasy do IAIDO – kolejnej sztuki walki z użyciem samurajskiego miecza. W tym systemie kładzie się szczególny nacisk na umiejętność błyskawicznego dobywania miecza i posługiwania się nim w różnych warunkach, dlatego trening skupia się zarówno na przewidywaniu ataku, jak i obronie oraz przeprowadzaniu kontrataku. Tradycyjny strój do IAIDO, podobnie jak w KENJUTSU, składa się z bluzy (iaigi), pod którą zakładane jest niekiedy lekkie, białe kimono (shitagi), spodni (hakama) oraz wspomnianego wyżej pasa (obi) dostępnego w różnych wariantach.
Proponowane przez nas produkty zostały wykonane ze starannie wyselekcjonowanych tkanin, dlatego dobrze układają się na ciele trenującego, są łatwe w użyciu i pozwalają na swobodne manewrowanie pochwą miecza w trakcie wykonywania technik. Posiadamy pasy w różnych kolorach, co umożliwia wybór w pełni zgodnego z własnymi potrzebami i upodobaniami.
Ponadto prowadzimy sprzedaż pasów wykorzystywanych w takich sztukach walki jak KARATE, JUDO, AIKIDO i TAKEWONDO. Są to dyscypliny, w których pas stanowi obowiązkowy element wymaganego stroju, a także pełni dodatkową funkcję, ponieważ wskazuje na stopień zaawansowania danego zawodnika. Najlepszym przykładem systemu sztuk walki, w których kolor pasa ma szczególne znaczenie, jest popularne na całym świecie KARATE. Osoba rozpoczynająca treningi może korzystać wyłącznie z białego pasa, natomiast dopiero po zdaniu odpowiedniego egzaminu wymienia go na kolorowy, trzymając się ściśle określonej kolejności: żółty, pomarańczowy, zielony, niebieski, brązowy, czarny. Podobne zasady obowiązują w JUDO, z tym, że po pasie czarnym można uzyskać jeszcze pas czerwony. W AIKIDO tradycyjnym wyróżnia się pas biały i czarny, ale coraz częściej można spotkać się z nowym podziałem, według którego po pasie białym otrzymuje się żółty, pomarańczowy, zielony, niebieski, brązowy, a dopiero na końcu czarny. W TAKEWONDO hierarchia pasów jest następująca: biały, żółty, zielony, niebieski i czerwony. Wśród naszych produktów znajdują się pasy używane we wszystkich tych systemach i dostosowane do poziomu każdego trenującego.
W przygotowanej przez nas ofercie nie zabrakło również ekskluzywnych pasów ze stylowymi haftami. Polecamy nie tylko osobom trenującym sztuki walki, lecz także wszystkim miłośnikom japońskiego stylu, ponieważ mogą być wykorzystywane jako element stroju sportowego, jak również dodatek do innych stylizacji, przede wszystkim tych nawiązujących do ubiorów noszonych w Azji. Oryginalny design idzie w parze ze znakomitą wytrzymałością, gdyż podobnie jak pozostałe sprzedawane przez nas produkty, pasy z haftami zostały wykonane z materiałów o najwyższej jakości.
Wybierając pas należy wziąć pod uwagę jego przeznaczenie oraz swój stopień zaawansowania w uprawianych sztukach walki, jak również wymiary własnej sylwetki. Nasza oferta obejmuje bowiem pasy w różnych rozmiarach, w wybór tego właściwego zapewnia pełen komfort podczas treningu. Niezależne od tego, jaki pas zdecydujesz się zakupić, możemy zagwarantować, że będzie on dobrze spełniał swoje funkcje przez wiele lat, ze względu na swoją wysoką jakość. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami odzieży przeznaczonej do sztuk walki, tak więc zapewniamy, że proponowane przez nas pasy są odporne na uszkodzenia, na jakie narażona jest odzież w trakcie treningów tego typu sportów.

...przeczytaj więcej
Sklep internetowy Shoper.pl / Realizacja: Sklepy Interetowe CubeMatic
Sklep internetowy Shoper.pl