Producenci

Najczęściej kupowane

JUDOGA ADIDAS CLUB
JUDOGA ADIDAS CLUB
120,00 zł
kpl.
Pokrowiec na kij JO i boken
Pokrowiec na kij JO i boken
30,00 zł
szt.
KENDOGI TENGU
KENDOGI TENGU
175,00 zł
Nóż gumowy - military
Nóż gumowy - military
19,00 zł
szt.
Boken z tsubą czerwony dąb
Boken z tsubą czerwony dąb
65,00 zł
szt.
HAKAMA TENGU GRANATOWA
HAKAMA TENGU GRANATOWA
175,00 zł
szt.
RASHGUARD PIT BULL - BLOOD DOG
RASHGUARD PIT BULL - BLOOD DOG
139,00 zł
szt.
PAS BUSHI
PAS BUSHI
21,00 zł
szt.
Judogi Dax bambini z białym pasem
Judogi Dax bambini z białym pasem
95,00 zł
kpl.
Boken biały z tsubą
Boken biały z tsubą
70,00 zł
szt.
BUTY KWON CHOSUN BIAŁE
BUTY KWON CHOSUN BIAŁE
95,00 zł
para

BEST KARATE 10, UNSU, SOCHIN, NIJUSHIHO M. Nakayama

23,00 zł

BEST KARATE 8, GANKAKU, JION, Masatoshi Nakayama

23,00 zł

SANDBAG CZYLI TRENING Z WORKIEM PIASKU, Matthew Palfrey

29,90 zł

MIECZ TAIJI, KLASYCZNY STYL YANG, Dr Yang Jwing-Ming

39,90 zł

DYNAMICZNE KARATE Masatoshi Nakayama

46,00 zł

SKAZANY NA TRENING 2. ZAAWANSOWANA ZAPRAWA WIĘZIENNA, Paul Wade "Trener"

49,90 zł

W sztukach walki, podobnie zresztą jak w innych dyscyplinach sportu, najważniejszą rolę odgrywa praktyka, czyli częste treningi. Nie można jednak zapominać o tym, że rozległa wiedza teoretyczna ułatwia pracę i pozwala na szybsze rozwijanie umiejętności. Z tego powodu w naszej ofercie nie mogło zabraknąć propozycji dla osób, które chciałyby pogłębić swoją wiedzę w dziedzinie sztuk walki na podstawie książek i innych materiałów dydaktycznych.
Nasza oferta książek i płyt DVD obejmuje między innymi pozycje poświęcone systemom wywodzącym się z Japonii, takim jak KARATE, AIKIDO, KENDO, IAIDO czy KYUDO. Można odnaleźć w nich zarówno podstawowe informacje na temat poszczególnych dyscyplin, jak i wskazówki oraz ciekawostki, które z pewnością zainteresują bardziej dociekliwych zawodników sztuk walki. Zarówno japońscy autorzy, tacy jak Masatoshi Nakayama, Morihiro Saito, Inazo Nitobe, Yamatsuta Shigeyoshi, Fumon Tanaka czy Hiroshi Ozawa, jak również ich koledzy z innych krajów, np. Serge Mol, Bertram Mitford, Paul Budden i Donn Draeger , Jacek Wysocki i Wiesław Wikler - to uznane autorytety w zakresie sztuk i sportów walki. W tej kategorii znalazły się również pozycje poświęcone historii sztuk walki, a także dziejom samej Japonii. Wśród nich takie tytuły jak „Dzieje 47 roninów w obrazach” czy „Budo – wykłady Tengu” - tytuły, których nie powinno zabraknąć w bibliotece miłośników japońskich sztuk walki.
Kolejnym elementem naszej oferty są materiały dotyczące tradycyjnych dyscyplin pochodzących z Chin. Do zapoznania się z nimi zachęcamy przede wszystkim osoby zainteresowane KUNG FU, TAI CHI oraz
QIGONG. Podobnie jak w przypadku pozycji dotyczących Japonii, znalazły się tutaj dzieła uznanych specjalistów. Wśród polecanych przez nas autorów znajdują się między innymi mistrz Shou-Yu Liang oraz Yang Jwing-Ming – nauczyciel chińskich sztuk walki, autor ponad dwudziestu książek, z których czerpią wiedzę mieszkańcy wszystkich zakątków świata.
Znaczącą grupę tytułów stanowią pozycje poświęcone metodom treningowym zwiększającym ogólną sprawność fizyczną, siłę czy masę mięśniową, co może być także przydatne osobom uprawiającym sporty walki. Informacje zawarte w dostępnych u nas materiałach przydadzą się wszystkim trenującym, bez względu na poziom zaawansowania, ponieważ autorzy przedstawiali metody treningowe dostosowane do możliwości różnych osób. Znajduje się tutaj dużo propozycji skierowanych do ludzi, którzy chcieliby ćwiczyć w domu i nie posiadają specjalistycznego sprzętu. Autorami proponowanych przez nas książek są znani eksperci, tacy jak Al Kavadlo, Olivier Lafay i Piotr Szeligowski.
Możemy zapewnić, że wszystkie informacje zawarte w oferowanych przez nas materiałach są rzetelne, tak więc każdy tytuł jest godny polecenia. Zachęcamy do przyjrzenia się wszystkim naszymi propozycjom, a następnie do wyboru książek oraz płyt DVD zgodnych z własnymi potrzebami i zainteresowaniami.

...przeczytaj więcej
Sklep internetowy Shoper.pl / Realizacja: Sklepy Interetowe CubeMatic
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl