Producenci

Najczęściej kupowane

JUDOGA ADIDAS CLUB
JUDOGA ADIDAS CLUB
120,00 zł
kpl.
Pokrowiec na kij JO i boken
Pokrowiec na kij JO i boken
30,00 zł
szt.
KENDOGI TENGU
KENDOGI TENGU
175,00 zł
szt.
HAKAMA TENGU GRANATOWA
HAKAMA TENGU GRANATOWA
175,00 zł
szt.
Nóż gumowy - military
Nóż gumowy - military
19,00 zł
szt.
PAS BUSHI
PAS BUSHI
21,00 zł
szt.
BUTY KWON CHOSUN BIAŁE
BUTY KWON CHOSUN BIAŁE
95,00 zł
para
Judogi Dax bambini z białym pasem
Judogi Dax bambini z białym pasem
95,00 zł
kpl.
TABI HOKKAIDO CZARNE
TABI HOKKAIDO CZARNE
69,00 zł
para
Pistolet gumowy Beretta 92 F /atrapa/
Pistolet gumowy Beretta 92 F /atrapa/
32,00 zł
szt.
MANTO bandaże bokserskie BASICO
MANTO bandaże bokserskie BASICO
19,00 zł
para

BON PODARUNKOWY 50 ZŁ

50,00 zł

BON PODARUNKOWY 100 ZŁ

100,00 zł

BON PODARUNKOWY 150 ZŁ

150,00 zł

BON PODARUNKOWY 200 ZŁ

200,00 zł

breloczek - zawodnik w kimonie

11,00 zł

Breloczek Aikido

7,00 zł

Breloczek Bagua

7,00 zł

Breloczek Kyokushin

7,00 zł

Breloczek MIECZ- mini katana

9,00 zł

Breloczek Sai

7,00 zł

Breloczek taekwondo ITF

7,00 zł

Breloczek TAO

7,00 zł

Brelok - kopiący dzieciak.

11,00 zł

Brelok Nunchaku

7,00 zł

Kubotan czarny karbowany

22,00 zł

Kubotan czarny prosty

22,00 zł

Kubotan czarny ze stożkiem

22,00 zł

Kubotan srebrny ze stożkiem

22,00 zł

Gadżety to najczęściej niewielkie przedmioty pełniące głównie funkcję dekoracyjną, rzadziej użytkową, mimo to jednak odgrywają w życiu współczesnego człowieka dość istotną rolę. Szczególne znaczenie mają gadżety tematyczne, związane z konkretną dziedziną lub rodzajem aktywności. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć gadżetów przeznaczonych dla pasjonatów sztuk walki. Tego typu przedmioty można zakupić zarówno dla siebie, jak również dla osoby, której pragnie się sprawić prezent. W tej kategorii produktów znalazły się więc propozycje przygotowane specjalnie dla Klientów zainteresowanych wręczeniem komuś bliskiemu ciekawego upominku.

Ci, którzy myślą o sprawieniu komuś prezentu, ale obawiają się tego, że nie trafią w jego gust i potrzeby, mogą zakupić u nas bon podarunkowy. Na jego podstawie obdarowany może nabyć dowolnie wybrane produkty z oferty o łącznej wartości równej cenie bonu podarunkowego. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów, dlatego oferujemy bony o różnych wartościach. Realizacja bonu jest bardzo prosta, ponieważ wystarczy w trakcie składania zamówienia wpisać znajdujący się na nim jednorazowy kod rabatowy.
Drugą z naszych propozycji są breloczki. Te niewielkie przedmioty można wykorzystać na wiele sposobów. Najczęściej przypina się je do kluczy, portfela lub torebki. Niektórzy lubią także ozdabiać w ten sposób swój telefon. Podobnie jak reszta naszych gadżetów, oferowane przez nas breloczki są tematycznie związane ze sztukami walki. Wśród dostępnych produktów znajdują się breloczki z ideogramami poszczególnych dyscyplin, na przykład AIKIDO albo KARATE KYOKUSHIN. Ciekawą propozycją stanowią również miniaturowe wersje różnego rodzaju broni wykorzystywanej w sztukach walki, takie jak miecz katana, nunchaku lub sai.
Specyficzny typ breloków stanowią wywodzące się z Japonii i bardzo tam popularne kubotany. Są to kilkunastocentymetrowe walce wykonane z rozmaitych materiałów, które mogą również stanowić typ broni używanej w samoobronie. Zaprojektował i wprowadził je do użytku Takayuki Kubota, od nazwiska którego pochodzi nazwa tego przedmiotu. Kubotan umożliwia zadawanie ciosów, a także uciskanie wrażliwych punktów na ciele przeciwnika. Wśród naszych produktów można znaleźć kubotany wykonane z aluminium, które są lekkie i trwałe. Do zwrócenia uwagi na tego typu produkty zachęcamy nie tylko osoby, które poszukują broni do samoobrony, lecz także wszystkich, którzy chcą zaopatrzyć się w stylowy gadżet. Kubotan można bowiem wykorzystać w taki sam sposób jak zwykły brelok, przypinając go na przykład do kluczy albo torebki. Przyda się on zwłaszcza wielbicielom współczesnego stylu japońskiego.
Wśród produktów umieszczonych w tej kategorii nie mogło zabraknąć smyczy. Są to gadżety, które pełnią podobną funkcję do breloczków. Najczęściej są przypinane do kluczy, ponieważ ułatwiają ich znalezienie w torebce lub plecaku, wiele osób traktuje je także jako ciekawą ozdobę do telefonu albo do portfela. Nasz asortyment obejmuje smycze zaprojektowane specjalnie dla pasjonatów sztuk walki. Posiadamy stylowe modele, na których znajduje się logo producenta oraz nazwa dyscypliny sportowej, na przykład KARATE, JUDO i inne. Wszystkie smycze zostały wykonane z estetycznych i wytrzymałych materiałów. Warto zakupić je dla siebie, jak również wręczyć w prezencie bliskim osobom, które trenują sztuki walki lub są zainteresowane takimi dyscyplinami sportu. Ponadto umożliwiamy zakup gadżetów w formie zawieszek. W asortymencie sklepu znalazły się mini kimona z gumową przyssawką, które można umieścić między innymi na szafce, lodówce albo w samochodzie. Takie ozdoby z pewnością spodobają się zarówno dorosłym, jak i najmłodszym wielbicielom sportów walki.
Szeroki wybór proponowanych przez nas gadżetów i upominków sprawia, że każdy może znaleźć u nas produkty, jakie przypadną do gustu jemu oraz osobie, której chce sprawić miły prezent. Opracowując swoją ofertę zwróciliśmy uwagę na to, żeby sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów, a jednocześnie zapewnić im dostęp do produktów o wysokiej jakości. Proponowane przez nas akcesoria wyróżniają się pod względem estetyki i wytrzymałości, tak więc można z nich korzystać przez długi czas.

 

...przeczytaj więcej
Sklep internetowy Shoper.pl / Realizacja: Sklepy Interetowe CubeMatic
Sklep internetowy Shoper.pl