Producenci

Najczęściej kupowane

SHINAI
SHINAI
85,00 zł
szt.
JUDOGA ADIDAS CLUB
JUDOGA ADIDAS CLUB
120,00 zł
kpl.
Tendo Shinai
Tendo Shinai
115,00 zł
szt.
KARATEGA DO KYOKUSHIN
KARATEGA DO KYOKUSHIN
88,00 zł
kpl.
Pokrowiec na kij JO i boken
Pokrowiec na kij JO i boken
26,00 zł
szt.
KENDOGI TENGU
KENDOGI TENGU
175,00 zł
szt.
Boken z tsubą czerwony dąb
Boken z tsubą czerwony dąb
50,00 zł
szt.
Nóż gumowy - military
Nóż gumowy - military
19,00 zł
szt.
HAKAMA TENGU GRANATOWA
HAKAMA TENGU GRANATOWA
175,00 zł
szt.
Boken z białego dębu z tsubą
Boken z białego dębu z tsubą
49,00 zł
szt.
Karabin gumowy AK-47 kałasznikow
Karabin gumowy AK-47 kałasznikow
135,00 zł
szt.

LEGGINSY GROUND GAME - SAMURAI - DLA DZIECI

119,00 zł

RASHGUARD GROUND GAME - SAMURAI MASK

119,00 zł

JUDOGI DAX KIDS BIAŁE

105,00 zł

KARATEGA DAX BEGINNER

59,00 zł

PLECAK - PIT BULL - DUŻY - ESCALA - CZERWONY

249,00 zł

PLECAK PIT BULL ESCALA ŚREDNI - CZERWONY

199,00 zł

JUDOGI DAX KIDS NIEBIESKIE

175,00 zł

KARATEGI KWON JUNIOR Z BIAŁYM PASEM

59,00 zł

Karategi TOKAIDO SHOSHIN

75,00 zł

KARATEGI ADIDAS - ADISTART

89,00 zł

Karatega Adidas Club WKF

120,00 zł

PAS BUSHI

19,00 zł

Boken junior z tsubą

50,00 zł

Breloczek taekwondo ITF

7,00 zł

BUTY KWON CHOSUN BIAŁE

95,00 zł

JUDOGA MIFUNE TYRO

79,00 zł

JUDOGA MIFUNE TYRO NIEBIESKA

114,00 zł

MIECZ PIANKOWY 80 CM

80,00 zł

Sztuki i sporty walki cieszą się obecnie dużą popularnością nie tylko wśród osób dorosłych. Liczne korzyści wynikające z ich trenowania sprawiają, że jest to atrakcyjna forma aktywności fizycznej także dla młodzieży i dzieci. Sztuki walki mogą mieć pozytywny wpływ na rozwój młodego człowieka, jeżeli opiekunowie zapewnią mu właściwe przygotowanie do treningów. Najmłodsi adepci potrzebują między innymi odpowiedniego stroju, obuwia oraz ochraniaczy, które zredukują ryzyko kontuzji i urazów, do jakich może dojść podczas treningów. Wszystkie produkty przydatne młodym wojownikom zainteresowanym trenowaniem sztuk walki, można znaleźć w naszej obszernej ofercie.

Podstawowym elementem naszej ofert są stroje treningowe. Specjalnego ubioru potrzebuje każdy trenujący, bez względu na wiek i stopień zaawansowania. Odzież treningowa musi być dobrze dopasowana do sylwetki, żeby zapewniała bezpieczeństwo i wygodę. Nasza oferta obejmuje między innymi dziecięce kimona do KARATE. Według wielu specjalistów najlepszy moment do rozpoczęcia treningów przypada na okres pomiędzy 6 a 8 rokiem życia. Dla dziewczynki lub chłopca w tym wieku treningi będą dobrym sposobem na poprawę koordynacji ruchów i kształtowanie psychiki. KARATE rozwija bowiem koncentrację, cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do celu. Oferowane przez nas karategi są wykonane z wysokiej jakości bawełny lub bawełny z dodatkiem poliestru, posiadają odpowiedni krój zapewniający komfort treningu, spodnie z wszytym klientem, który ułatwia swobodne poruszanie się oraz biały pas.
Oferujemy również ubrania przeznaczone dla najmłodszych pasjonatów JUDO. To kolejna dyscyplina, którą warto polecić dzieciom i młodzieży. W niektórych szkołach organizowane są specjalne zajęcia dla dzieci w wieku od 6 lat, których program jest w pełni dostosowany do możliwości i potrzeb małych sportowców. Prawidłowo realizowane zajęcia JUDO wspomagają rozwój fizyczny i psychiczny dziecka, w trakcie treningów kładzie się nacisk na kształtowanie siły, szybkości, koordynacji ruchowej, gibkości i wytrzymałości. Ponadto dziecko trenuje swoją wytrwałość i umiejętność zdrowego współzawodnictwa. Oferowane przez nas judogi mogą być wykorzystywane także przez dzieci i nastolatków trenujących AIKIDO, JUJITSU i inne pokrewne systemy. Komplet składa się z bluzy, spodni i białego pasa, a całość wykonana jest z wysokogatunkowej bawełny.
Ogromną popularnością w tej grupie wiekowej cieszy się także koreańskie TAEKWONDO, które podobnie jak wcześniej wymienione systemy, może mieć bardzo dobry wpływ na rozwój psychofizyczny młodych ludzi. W tym systemie nieodzowny jest specjalny ubiór treningowy czyli dobok. W naszej ofercie znajduje się wiele wzorów i modeli doboków, przeznaczonych zarówno dla osób uprawiających TAEKWONDO olimpijskie (WTF) jak i wersję bardziej tradycyjną (ITF).
Nieodłącznym dodatkiem do każdego stroju sportowego jest wygodne obuwie, dlatego wśród produktów przeznaczonych dla najmłodszych nie mogło zabraknąć butów w dziecięcych i młodzieżowych rozmiarach. Doskonale sprawdzą się one w trakcie treningów sztuk walki takich jak KARATE czy TAEKWONDO, zapewniając dziecku lub nastolatkowi pełną wygodę. Jakość materiałów oraz przemyślany projekt sprawiają, że dostępne u nas obuwie wyróżnia się również pod względem wytrzymałości.
Kolejnym ważnym elementem oferty skierowanej do najmłodszych jest szeroka gama ochraniaczy. Trenowanie sportów walki związane jest z ryzykiem urazów, dlatego dzieci i młodzież potrzebują odpowiedniej ochrony, która zabezpieczy najwrażliwsze partie ich ciała. Oferujemy ochraniacze stóp i piszczeli, różnego rodzaju rękawice i napięstniki, które zapobiegają uszkodzeniom w obrębie dłoni, a także ochraniacze na korpus (tzw. hogo) i kaski chroniące głowę. Na uwagę zasługują również ochraniacze szczęki, które zapewniają ochronę przed złamaniem bądź wybiciem zębów na skutek ciosu przeciwnika. Zostały one wyprodukowane z wysokiej jakości materiału termoplastycznego, który bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu szczęki.
Nasza oferta adresowana do młodych adeptów sztuk i sportów walki obejmuje także wiele innych produktów, które warto polecić dzieciom i młodzieży zainteresowanym trenowanej sportów walki. Między innymi broń treningową używaną w różnych systemach (drewniane miecz boken, kije jo, miękkie treningowe nunchaku), szeroką gamę przyrządów treningowych oraz dodatkowych akcesoriów, takich jak na przykład estetyczne i pojemne torby w których można przenosić strój sportowy, obuwie oraz pozostałe rzeczy niezbędne w trakcie treningów.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla rodziców najważniejsze jest bezpieczeństwo ich dzieci, dlatego nasza oferta obejmuje wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty, które zostały wykonane w renomowanych firmach. Możemy ręczyć za ich wysoką jakość oraz za całkowite bezpieczeństwo i wygodę korzystających z nich dzieci. Do zapoznania się ze wszystkimi przygotowanymi przez nas artykułami dziecięcymi zachęcamy zarówno rodziców dzieci i nastolatków, które już trenują sztuki walki, jak i tych, których podopieczni dopiero przygotowują się do rozpoczęcia treningów lub rozważają zapisanie się na zajęcia.

 

...przeczytaj więcej
Sklep internetowy Shoper.pl / Realizacja: Sklepy Interetowe CubeMatic
Sklep internetowy Shoper.pl