Producenci

Najczęściej kupowane

JUDOGA ADIDAS CLUB
JUDOGA ADIDAS CLUB
120,00 zł
kpl.
Pokrowiec na kij JO i boken
Pokrowiec na kij JO i boken
30,00 zł
szt.
KENDOGI TENGU
KENDOGI TENGU
175,00 zł
szt.
HAKAMA TENGU GRANATOWA
HAKAMA TENGU GRANATOWA
175,00 zł
szt.
Nóż gumowy - military
Nóż gumowy - military
19,00 zł
szt.
PAS BUSHI
PAS BUSHI
21,00 zł
szt.
BUTY KWON CHOSUN BIAŁE
BUTY KWON CHOSUN BIAŁE
95,00 zł
para
Judogi Dax bambini z białym pasem
Judogi Dax bambini z białym pasem
95,00 zł
kpl.
TABI HOKKAIDO CZARNE
TABI HOKKAIDO CZARNE
69,00 zł
para
Pistolet gumowy Beretta 92 F /atrapa/
Pistolet gumowy Beretta 92 F /atrapa/
32,00 zł
szt.
MANTO bandaże bokserskie BASICO
MANTO bandaże bokserskie BASICO
19,00 zł
para

BANDAŻ BOKSERSKI - MANTO - RÓŻOWY

19,00 zł

Bandaż bokserski różowy - extreme hobby

29,00 zł

BANDAŻE BOKSERSKIE ŻELOWE - BELTOR

59,00 zł

Bandaże bokserskie "Moro White" - 4M - GROUND GAME

29,00 zł

BANDAŻE BOKSERSKIE GROUND GAME CLASSIC - CZERWONE - 4M

20,00 zł

BANDAŻE BOKSERSKIE GROUND GAME CLASSIC - NIEBIESKIE - 4M

20,00 zł

Bandaże bokserskie MANTO - czerwone - 4 m

19,00 zł

BANDAŻE ŻELOWE BOKSERSKIE MASTERS BBŻ-MFE

49,00 zł

MANTO bandaże bokserskie BASICO

19,00 zł

MANTO bandaże bokserskie DEFEND V2 żółte - 4 M

19,00 zł

MANTO bandaże bokserskie PUNCH czarne - 4m

24,00 zł

MANTO bandaże bokserskie PUNCH różowe - 4m

24,00 zł

MANTO bandaże bokserskie PUNCH żółte - 4 m

24,00 zł

Rękawiczki neoprenowo-żelowe MASTERS - RBB-N

49,00 zł

StormCloud Bandaże bokserskie HW 1.0 4 m - białe

25,00 zł

StormCloud Bandaże bokserskie HW 1.0 4 m - czerwone

25,00 zł

StormCloud Bandaże bokserskie HW 1.0 4 m - khaki

25,00 zł

StormCloud Bandaże bokserskie HW 1.0 4 m - niebieskie

25,00 zł

Podczas treningu w rękawicach niezastąpione są wszelkiego rodzaju bandaże czy wkładki pod rękawice. Spełniają one kilka funkcji jednocześnie: usztywniają nadgarstek, pochłaniają znaczną część potu podczas treningu, co znacznie przedłuża żywotność rękawic i zapobiegają otarciom i uszkodzeniom skóry dłoni. Bandaże dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, a wkładki w kilku wariantach, także z wypełnieniem żelowym. Wśród producentów znajdziemy renomowane firmy: VENUM, ALLRIGHT, MASTERS czy MANTO.

Proponowane przez nas bandaże i wkładki pod rękawice zostały wykonane z materiałów charakteryzujących się wysoką jakością, tak więc doskonale spełniają wszystkie swoje funkcje.
Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór bandaży przeznaczonych dla osób trenujących BOKS, KICKBOXING oraz inne dyscypliny z użyciem rękawic. Bandaże bokserskie pełnią istotną rolę w ochronie dłoni w trakcie treningów i walk bokserskich, zapobiegają zranieniom, zabezpieczają kości i ścięgna dłoni, a jednocześnie chronią palce i nadgarstki boksera. To, czy bandaż będzie skuteczną ochroną, uzależnione jest między innymi od jego prawidłowego zawinięcia. Owijanie dłoni bandażem może wydawać się skomplikowane, ale wystarczy postępować według następujących zasad. Zakładanie bandaża zawsze należy rozpocząć od ułożenia dłoni w taki sposób, aby była zwrócona wewnętrzną stroną ku dołowi i od rozszerzenia palców. Najpierw pętelkę bandaża zakłada się na kciuk i owija go 2-3 razy wokół nadgarstka oraz wokół kciuka. Następnie owija się bandażem raz nadgarstek, 2-3 razy kciuk i jeszcze raz nadgarstek. Kolejny krok to przeprowadzenie bandaża wzdłuż dłoni od zewnętrznej jej części i na skos od strony wewnętrznej oraz owinięcie go wokół kostek 2-3 razy. Teraz prowadzi się bandaż od wewnętrznej strony i owija nim nadgarstek, a później za zewnętrzną stronę, tak aby tworzył wzór w kształcie ósemki. Następnie bandaż przekłada się między palcami wskazującym i środkowym, a w dalszej kolejności między środkowym i serdecznym. Po wykonaniu tego kroku bandaż prowadzi się do nasady kciuka wzdłuż wewnętrznej strony dłoni i przekłada go między palcami serdecznym i małym, a później wraca w ten sam sposób w kierunku kciuka. Teraz prowadzi się go wzdłuż zewnętrznej strony dłoni i ponownie owija kostki oraz nasady placów, a później do nadgarstków, które owija się aż do momentu zakończenia bandaża. Na koniec wystarczy solidnie przymocować bandaż. Do wykonania tego zadania idealnie nadają się proponowane przez nas bandaże bawełniane. Posiadamy modele wyposażone w pętelkę na kciuk i rzep do zapięcia, co ułatwia prawidłowe założenie bandaża. Oferta obejmuje bandaże o różnej długości, tak więc każdy ma możliwość zakupu produktu zgodnego ze swoimi indywidualnymi potrzebami.
Bandaż bokserski jest bardzo przydatny podczas treningów oraz walk, ale można zastąpić do specjalną opaską na dłonie bądź wkładką, którą umieszcza się bezpośrednio pod rękawicami. Taka opaska stanowi dodatkowe zabezpieczenie, dlatego redukuje ryzyko wystąpienia urazów, a oprócz tego przeciwdziała wchłanianiu potu przez rękawice, co znacznie przedłuża ich żywotność. Aby dobrze spełniała one swoje funkcje, musi być wykonana z elastycznego, a jednocześnie wytrzymałego materiału. Wśród przygotowanych przez nas produktów znajdują się między innymi opaski z elastycznej bawełny zapinane na rzep, co ma pozytywny wpływ na wygodę użytkownika. Takie opaski zakładane są pod rękawice bokserskie, podobnie jak inny produkt znajdujący się w naszej ofercie – rękawiczki neoprenowo-żelowe. Stanowią one znakomitą alternatywę dla bandaży bokserskich, nad którymi mają tę przewagę, że nie wymagają czasochłonnego zawijania na dłoniach. Ich głównym zadaniem jest usztywnienie kciuków i nadgarstków. Producent zadbał też o bezpieczeństwo kostek, umieszczając w rękawicach specjalną warstwę żelu. Ponadto zastosowany został tutaj innowacyjny system chłodzenia, który gwarantuje stały przepływ powietrza. Wkładki te oferujemy w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy Klient ma możliwość wyboru modelu doskonale dopasowanego do wielkości swoich dłoni.
Wybierając jeden spośród dostępnych w naszym sklepie produktów można mieć pewność, że sięga się po przedmiot najwyższej jakości, który będzie skutecznie zabezpieczał dłonie przed kontuzjami, do jakich może dojść podczas treningów i zawodów. Wysoka jakość materiałów zastosowanych w trakcie produkcji sprawia również, że wszystkie sprzedawane przez nas bandaże i wkładki są wytrzymałe i mogą być wykorzystywane przez długi czas.

...przeczytaj więcej
Sklep internetowy Shoper.pl / Realizacja: Sklepy Interetowe CubeMatic
Sklep internetowy Shoper.pl