Producenci

Najczęściej kupowane

SHINAI
SHINAI
85,00 zł
szt.
JUDOGA ADIDAS CLUB
JUDOGA ADIDAS CLUB
120,00 zł
kpl.
Tendo Shinai
Tendo Shinai
115,00 zł
szt.
Pokrowiec na kij JO i boken
Pokrowiec na kij JO i boken
26,00 zł
szt.
KARATEGA DO KYOKUSHIN
KARATEGA DO KYOKUSHIN
88,00 zł
kpl.
KENDOGI TENGU
KENDOGI TENGU
175,00 zł
szt.
Nóż gumowy - military
Nóż gumowy - military
19,00 zł
szt.
Boken z tsubą czerwony dąb
Boken z tsubą czerwony dąb
50,00 zł
szt.
HAKAMA TENGU GRANATOWA
HAKAMA TENGU GRANATOWA
175,00 zł
szt.

ALIVIO HOT - ROZLUŹNIAJĄCO-ROZGRZEWAJĄCY PREPARAT DO MASAŻU

19,00 zł

CHUSTA TENUGUI KIHAKU KANJI

45,00 zł

DO-HIMO TAŚMY DO WIĄZANIA PANCERZA DO KENDO

35,00 zł

Kote Himo

45,00 zł

maty do tameshigir (testy cięcia)

790,00 zł

MEN-HIMO TAŚMY DO WIĄZANIA OCHRANIACZA GŁOWY

40,00 zł

ODŚWIEŻACZ DO RĘKAWIC BOKSERSKICH - NO STINK

30,00 zł

ODŚWIEŻACZ DO RĘKAWIC BOKSERSKICH - NO STINK XL

39,00 zł

ODŚWIEŻACZ DO SPRZĘTU SPORTOWEGO VIO PRO NANO SILVER

21,00 zł

OLEJEK DO KONSERWACJI SHINAI

95,00 zł

Tenugui - Mushin

40,00 zł

Tenugui - SAKURA

50,00 zł

TENUGUI - TOMBO

50,00 zł

ZESTAW DO KONSERWACJI MIECZY

95,00 zł

ZESTAW DO KONSERWACJI MIECZY

59,00 zł

Akcesoria i dodatki, to kategoria w której mieści się wiele rozmaitych produktów uzupełniających, często niezbędnych w określonych dyscyplinach (np. tenugui w przypadku KENDO), jak i poprawiających komfort w trakcie treningów oraz ułatwiających eliminowanie dolegliwości związanych z intensywnym treningiem (np. preparaty przeciwbólowe czy rozgrzewające). Niektóre z nich są dedykowane zwolennikom konkretnych dyscyplin, natomiast inne przydadzą się wszystkim osobom trenującym sztuki walki.

Licznie reprezentowane są w naszej ofercie akcesoria przeznaczone dla osób trenujących KENDO oraz IAIDO. W tym zakresie oferujemy między innymi stylowe, japoński tenugui. Są to niewielkich rozmiarów bawełniane chusty, których zastosowanie w Japonii jest bardzo szerokie. Zawodnicy uprawiający KENDO zakładają je na głowę, bezpośrednio pod ochraniacz głowy (men). Estetyczny wygląd i atrakcyjne wzornictwo proponowanych przez nas tenugui sprawiają, że można je polecić także wszystkim tym, którzy lubią japoński styl. Szeroki wybór wzorów i kształtów pozwala każdemu na zakup chusty zgodnej z własnymi potrzebami i gustem. Wysoka jakość materiałów wykorzystanych do ich produkcji sprawia, że z zamówionych u nas tenugui można korzystać przez długi czas.
Kolejna grupa artykułów to plecione taśmy himo oraz sageo. Pierwsze z nich służą do mocowania poszczególnych elementów zbroi do KENDO (bogu), wśród nich znajdują się taśmy do mocowania ochraniacza głowy (men himo), pancerza chroniącego korpus (do himo) oraz rękawic (kote himo). Natomiast sageo, to specjalne taśmy przeznaczone do połączenia miecza katana bądź iaito z pasem obi. Dostępne są w róznych wariantach kolorystycznych.
Specyficzny produkt stanowią maty przeznaczone do tameshigiri, czyli testów cięcia japońskim mieczem katana. Efekty takich prób uzależnione są od właściwego przygotowania celów do cięci i od ostrości miecza, ale przede wszystkim od prawidłowej techniki i umiejętności ćwiczącego. Tak więc dla adeptów sztuk walki wywodzących się z japońskiej szermierki, zastosowanie maty do tameshigiri to najlepszy sposób na praktyczną weryfikację umiejętności zdobytych w trakcie treningów.
Niezwykle istotnym elementem naszej oferty są preparaty, po które warto sięgnąć w przypadku doznania urazów podczas treningu albo zawodów sportowych. Poważniejsze kontuzje wymagają oczywiście konsultacji lekarskiej, jednak drobne problemy i bóle mięśni czy tzw. zakwasy, to sytuacje w których można poradzić sobie samemu, sięgając po odpowiednie środki. Dzięki niektórym produktom można ograniczyć czas regeneracji po treningu i szybko wrócić do pełnej sprawności.
Jednym z proponowanych przez nas preparatów jest żel rozluźniająco-rozgrzewający, którego działanie polega głównie na łagodzeniu bólów mięśniowych i stawowych, które często nękają sportowców różnych dyscyplin. Efekt rozgrzanej skóry utrzymuje się przez długi czas, a dodatkowo żel natłuszcza skórę - po jego zastosowaniu na powierzchni skóry tworzy się film ochronny, który przeciwdziała negatywnemu wpływowi czynników zewnętrznych. Po taki specyfik warto sięgnąć po wyczerpującym treningu, ponieważ regeneruje on nadwyrężone mięśnie.
Kolejnym proponowanym produktem jest wazelina dla sportowców. Stosowanie wazeliny ma na celu nawilżenie skóry i zapewnienie jej skutecznej ochrony przed otarciami i podrażnieniami, do jakich może dojść podczas treningu. Regularne używanie takiego kosmetyku powoduje, że skóra jest milsza w dotyku i bardziej elastyczna. Podobnie jak wszystkie inne preparaty znajdujące się w naszej ofercie, wazelina została przebadana dermatologicznie i wyniki tych badań potwierdzają jej skuteczność oraz bezpieczeństwo.
Najważniejsze są dla nas bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów, dlatego proponowane przez nas akcesoria to produkty znanych i cenionych marek, tak jak pozostałe przedmioty dostępne w asortymencie sklepu. Zostały wykonane z materiałów, które gwarantują bardzo dobrą wytrzymałość, natomiast w przypadku preparatów dla sportowców wszystkie nasze propozycje zostały starannie przebadane przez dermatologów. Zapraszamy do uważnego zapoznania się ze sprzedawanymi przez nas przedmiotami i do wyboru akcesoriów zgodnych z własnymi potrzebami.

...przeczytaj więcej
Sklep internetowy Shoper.pl / Realizacja: Sklepy Interetowe CubeMatic
Sklep internetowy Shoper.pl